Autoškola v provozu

Intenzivní silniční výcvik v Praze. Předzkoušková soustředění zajistí autoškola Liberec a Jablonec

Výcvik v provozu

V druhé etapě výcviku je naším cílem natrénovat zásady defenzivní a předpisové jízdy v ostrém provozu pod vedením zkušeného instruktora autoškoly a podle osnov platných pro autoškoly. Na motorce jede žák sám, instruktor ho doprovází na druhé motorce. Myslíme si, že je to daleho hodnotnější zkušenost, než výcvik s učitelem za zády na jedné motorce. O bezpečnost se nemusíš bát. Do autoškoly v provozu tě pustíme, až když budeš mít zvládnutné cvičiště. Motorky jsou samozřejmě standardně pojištěné.

Máme za sebou 20 let praxe v autoškole, a navíc jsme všichni aktivní motorkáři. Naučíme tě správně jezdit, připravíme tě na zkoušky, seženeme ti termíny zkoušek bez dlouhého čekání. Uděláme z tebe motorkáře.

Lukáš Kobera, šéfinstruktor

Spojení mezi žákem a instruktorem při výcviku v provozu zajišťujeme bluetooth jednotkami Interphone. Díky nim máme po celou dobu nepřetržité obousměrné spojení. To znamená, že žák si s instruktorem mohou povídat jako kdyby si telefonovali. Jako záložní spojení používáme vysílačky Motorola ve veřejném nelicencovaném pásmu.

Teorie autoškoly

Kromě klasické teorie na učebně nabízíme také možnost individuálních a nebo skupiových konzultací, tzv. webinářů. Teoretické konzultace tak můžeš absolvovat i ze svého obýváku. Používáme dvě nejrozšířenější technologie videokonferencí:

Skype - nejrozšířenější jednoduchý videokonferenční systém, umožňuje také sdílení obrazovky. Podmínkou je vlastní Skype účet a nainstalovaná aplikace. Aplikace je v češtině.

Webex - velmi oblíbený konferenční nástroj. Nevyžaduje žádný vlastní účet ani aplikaci, pouze schválení pluginu při prvním spuštění konference. Konference běží jen v okně prohlížeče. Nabízí i pokročilé funkce, kromě videohovoru a sdílení obrazovky také virtuální tabuli a záznam konference, který je všem účastníkům kdykoli k dispozici. Uživatelské rozhraní je v jednoduché angličtině.

Soustředění před zkouškou

Na zkoušky pojedeš do některého z našich zkušebních center mimo Prahu, všechna jsou dostupná do 50 minut jízdy. Před zkouškou budeš mít ve vybraném zkušebním místě soustředění.

trénink na cvičišti, na kterém budou zkoušky

výcvik v místním provozu, seznámení se s obvyklými zkušebními trasami

výcvik plánujeme pro skupiny 2-5 žáků, přijedete společně, ušetříte náklady ma dopravu

Vyzkoušej náš E-learning, a zvládni závěrečné testy v autoškole napoprvé

Dopravní předpisy, praktické řešení situací, zkušební trasy a jejich úskalí, testové otázky a ještě mnohem víc.

Sorry, your browser does not support inline SVG.
  • online

do autoškoly