Expresní autoškola na motorku

4 výcvikové dny včetně víkendů. Bez čekání.
Výcvik a zkoušky 45 minut od Prahy.

Řidičák na motorku - Nečekej a začni jezdit

Nečekej až přijdeš v autoškole v Praze na řadu. Začni s motoškolou hned. Stačí si udělat výlet do Jizerských hor.

Čekají tě 4 intenzivní půldenní bloky ve výcvikovém centru v Liberci a v Jablonci nad Nisou, po dálnici jsi tam za 45 minut.

Vybereš si pracovní dny dopoledne, odpoledne, nebo víkendy.

Pátý tréninkový blok je zakončený zkouškou v malém městě s klidným provozem a rozumnými zkušebními komisaři.

Běžná autoškola má 13 hodin výcviku.
U nás v motoškole dostaneš 5 hodin navíc v základním kurzu.

A2 // Expres
20000 Kč
splátky od 5000 Kč
  • motocykl do 35 kW
  • Věk v den zkoušky: 18 let
A // Expres
20000 Kč
splátky od 5000 Kč
  • motocykl bez omezení
  • Věk v den zkoušky: 24 let

Zavolej na 603 430 545 nebo napiš na email

Někdy taky učíme a telefon zvednout nemůžeme. V tom případě napiš SMS a my se ti co nejdříve ozveme.

Web Motoškola Praha je součástí společného projektu autoškol Řidičák na motorku

EXPRESNÍ AUTOŠKOLA NA MOTORKU

Víme jak tě na motorce naučit. Jsme motorkáři a motoinstruktoři. Děláme to každý den s nadšením a máme skoro 100% úspěšnost u zkoušek.

• Tréninkový den 1 - Základy ovládání motorky

Bez základů nich to nejde. Kdo se nerozjede, nikam nedojede. Pak tě naučíme vedení motorky pohledem, správné sezení, fyziku zatáčení.

• Tréninkový den 2 - Pokročilé ovládání motorky

Co neubrzdíš, to neukecáš. Naučíme tě brzdit, vyhýbat se náhlé překážce, udělat obraty na malém prostoru a hlavně postrach zkoušky - osmičky.

• Tréninkový den 3 + 4

Dopilujeme, co jsme tě naučili, doučíme, co jsme nestihli. A pak pojedeme ven na silnici. Nadrilujeme chytáky, které musíš zmáknout ke zkoušce.

• Zkouška

Autoškola ti zajistí termín zkoušek. Ještě v den zkoušky si dáš další dvouhodinový trénink.

• Volitelný extra výcvik

Něco ještě nefunguje? Nemáš potřebnou sebedůvěru? Nevadí, k řízení motorky musíš uzrát. Nabídneme ti pokračovací trénink a zkoušku objednáme, až se na ni budeš cítit.

Vyzkoušej náš E-learning, a zvládni závěrečné testy v autoškole napoprvé

Dopravní předpisy, praktické řešení situací, zkušební trasy a jejich úskalí, testové otázky a ještě mnohem víc.