Před zahájením výcviku v autoškole musíš vyplnit online přihlášku.

Žádost o přijetí do výcviku

Zde si můžeš stáhnout také offline formuláře pro autoškolu:

Kdy můžu začít?

Po vyplnění příhlášky tě kontaktujeme a domluvíme si individuálně termín prvního výcviku.

Podmínky

žadatel o řidičský průkaz nesmí mít vysloven zákaz řízení

tělesné předpoklady: výška, která dovoluje dosáhnout oběma nohama ze sedla na zem a bezpečně udržet rovnováhu stroje

cizinci z EU: doloží vazby k ČR např. nájemní smlouvu, pracovní smlouvu, potvrzení o studiu, pobyt v České republice musí trvat nejméně 6 měsíců v posledním roce (směrníce EU)

cizinci mimo EU: doloží povolení k trvalému nebo přechodnému pobytu

povinná výbava žáka motoškoly: vlastní motorukavice, helma, pevná obuv, vhodné oblečení

Povinná výbava

Z hygienických důvodů motoškola nezapůjčuje pomůcky, které jsou v přímém styku s povrchem těla.

vlastní motocyklová helma s ochranou zraku (vizor, brýle)

vlastní motorukavice, pevná obuv, vhodné oblečení

pro výcvik v provozu vlastní handsfree sluchátka + mikrofon s konektorem jack 3,5mm (standardní "drátové" handsfree pro Android) nebo lightning (konektor Apple)

Sorry, your browser does not support inline SVG.
  • online

do autoškoly